Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Eko-ženklų pažymėjimai

22 May 2019

2019m. sausio 24d. Biržų pilyje Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Latvijos viešbučių ir restoranų asociacija baigiamajame projekto renginyje pristatė projekto pasiektus rezultatus ir oficialiai įteikė eko ženklo pažymėjimus projekte dalyvavusiems viešbučiams ir restoranams.

Dvidešimčiai gražiausių paveldinių objektų Latvijoje ir Lietuvoje, kuriuose veikia viešbutis arba restoranas suteikta galimybė vadintis eko paženklinta įmone. Šie objektai pagal sukurtą eko ženklinimo sistemą jau atitinka 42 iš 126 privalomų kriterijų. Eko ženklas suteiktas:

 

Arendoles dvaras

Kuldigas dvaras

Jaunpils pilis

Kuksu dvars

Mežotnes dvaras

Jaunmoku pilis

Skrundas dvaras

Mazmezotnes dvaras

Paliesiai dvaras

Pakruojis dvaras

Burbiškio dvaras

Angelų malūnas

Taverna “Kryžkelė”

Šlyninkos malūnas

Viešbutis Romantic

Viešbutis Michaelson

Babtyno-Žemaitkiemio dvaras

Raudondvaris dvaras

Svetingumo kompleksas “Monte Pacis”

Užvenčio dvaras

 

Projekto, kuris tesėsi 2017-2019 metais projekto partneriai  sukūrė ir patvirtino eko ženklinimo sistemos metodiką, aspektus ir ženklinimo kriterijus, juos praktiškai išbandė, suorganizavo darnaus turizmo mokymus Latvijoje ir Lietuvoje bei sukūrė pavyzdinius turistinius maršrutus keliaujantiems po Latvijos ir Lietuvos paveldo objektus.

Projektą Joint eco sign for Lithuania‘s and Latvia‘s restaurants and hotels in cultural objects pagal 2014-2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos programą vykdo Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija ir Latvijos viešbučių ir restoranų asociacija.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga. Projekto biudžetas 51 617, 51 Eur.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Eglė Ližaitytė  info@lvra.lt, 8 686 51148

Informacija apie programą: www.latlit.eu

Last updated: 26.06.2024 15:10