Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Kūku MTB maratonam

LLI-536 Improving living conditions in Latgale, Zemgale and Utena regions through establishment of cross-border network of cycling and healthy lifestyle activists (VeloL)

Date: 29. August 2021

Time: 10:00 am - 6:00 pm

, Latvia

Vēl pavisam maz laika palicis, līdz tiks dota starta svilpe Kūku MTB Maratonam, kurš šogad būs arī Latvijas atklātais čempionāts MTB maratonā. Tās ir visaugstākā līmeņa, nacionālās, kalnu riteņbraukšanas sacensības Latvijā, un šogad tas lielais gods tās rīkot ir uzticēts LiVelo – Veloklubs Līvāni. Tā ir milzu uzticība un atbildība kas ir uzlikta uz mūsu biedrības pleciem, un mēs centīsimies šo uzticības kredītu attaisnot godam. Vēl jāsaka, ka šis pasākums ir vēsturisks ar to, ka šāda līmeņa pasākums pirmo reizi vēsturē notiek Latgales reģionā, Jēkabpils novads, Kūku pagastā, kas ir ļoti piemērota un vieta šāda pasākuma norisei. Vēl, šis pasākums ir vēsturisks ar to, ka tas ir BEZMAKSAS ikvienam riteņbraukšanas entuziastam. Tāda iespēja varēja būt nodrošināta pateicoties Interreg Latvia – Lithuania Programme ietvaros īstenotā projekta atbalstam, kā arī pasākuma ģenerālatbalstītāja – veloveikala Hawaii Express jeb VeloExpress līdzdalībai sacensību veiksmīgas norises nodrošināšanā. Tāpat liels paldies par organizatoriski palīdzību Latvijas Riteņbraukšanas federācija un paldies arī visiem mazākajiem pasākuma atbalstītājiem, no kuriem katrs dos kautko interesantu un neaizmirstamu pasākuma veiksmīgai norisei.
Šogad, čempionāta norise, man šķiet, ir noorganizēta ļoti demokrātiski. Sacensībās var piedalīties ne tikai profesionāli, licencēti sportisti, bet arī ikviens riteņbraukšanas entuziasts, iesācējs. Pie tam katram dalībniekam ir dota iespēja izvēlēties savām spējām un prasmei piemērotu distanci. Ja jūties ļoti spēcīgs un trenēts – tad vari doties 68 km garajā Maratona distancē. Ja uzskati ka tomēr neesi gatavs 68 km distanci veikt, tad izvēlies PusMaratona 36 km distanci. Savukārt, ja esi iesācējs – tad 10 km garā iesācēju / pusaudžu distance būs pašā laikā!
Nolikums, pieteikšanās ir pieejama te:
Atgādinu tikai, ka iepriekšējā, bezmaksas pieteikšanās būs tikai līdz ceturtdienas, 25.augusta plkst. 23:59.
Izmantojam šo lielisko iespēju būt trasē kopā ar Latvijas labākajiem riteņbraucējiem!

Last updated: 29.05.2024 10:45