Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Mācību semināri Pārdošana un Digitālā pārdošana

LLI-131 Creating of business support system and the availability in Zemgale, Kurzeme and Northern Lithuania (Business Support)

Date: 21. January 2019 - 22. January 2019

Time: 9:30 am - 4:00 pm

Jēkabpils, Latvia

Iespēja  esošajiem un topošajiem uzņēmējiem uzsākt gadu mācoties un papildinot savas zināšanas pārdošanas skolā un pārdošanu digitālajā vidē.

21. janvārī Pārdošanas skola

Noderīgs iedvesmas trieciens tiem, kas pārdod vai grib pārdot. Veiksmīgāk, vairāk, labāk.

Lektors – Jānis Viegliņš  – Pārdošanas skolas vadītājs un dibinātājs,

Pārdošanas, komunikācijas un izaugsmes treneris pie kura zināšanas un enerģiju gūst Latvijā labi pazīstami uzņēmumi. Circle K, Severstal, Ergo, Venden, Euronics, Bite Latvija, Ssamsung, Rimi un citi. Magistrs uzņēmējdarbības vadībā. Gadā viņa apmācības apmeklē vairāk kā 5000 cilvēki. Apmācības tiek rīkotas 28 nozaru uzņēmumiem Baltijā.  Viņu raksturo milzu enerģija, harizma un iedvesma, kuru viņš sniedz ikvienam.

Pasniedzējs augstskolā un vairāku publikāciju autors Latvijas vadošos biznesa laikrakstos.

 

22. janvārī Pārdošana digitālajā vidē

Īpaši noderīgi tiem kas vēlas pārdot savus produktus un pakalpojumus  digitālajā vidē – lektore dalīsies  ar dažādām iespējām, rīkiem utml produkcijas parādīšanai un pārdošanai Facebook, google, Intstagram un citos kanālos.

Digitālās pārdošanas apmācības vadīs digitālā mārketinga dvēsele – Evita Mežezera, viņas LinkedIn profilu iespējams apskatīt šeit. Evita attīstījusi savas digitālās prasmes strādājot ”Infinitum 8” par klientu speciālisti un ”Digital Journey” par mārketinga speciālisti, gan pārzin arī kā ir būt ”otrā pusē” realizējot pati savus uzņēmumus – ”TripThis” un ”Urban Food Latvia”. Guvusi pieredzi uzstājoties šādos publiskajos pasākumos par digitālā mārketinga tēmām:  Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kamera, Biznesa Augstskola ”Turība”, Latvijas Kultūras koledža u.c.

 

Pieteikšanās: https://goo.gl/forms/Mer41skpQ5BEMVxF2 līdz 17. janvārim

Pasākumu programmas pieejamas pielikumā.21-22-janvaris-Jēkabpils

Sīkāka informācija: Anita Diebele, anita.diebele@zpr.gov.lv, 29736468

 

Last updated: 25.06.2024 13:34