Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

”Uzņēmēju dienas 2018” Aizkraukle

LLI-131 Creating of business support system and the availability in Zemgale, Kurzeme and Northern Lithuania (Business Support)

Date: 16. March 2018 - 17. March 2018

Time: All Day

Aizkraukle, Latvia

Aizkraukles novada pašvaldība aicina uz “Uzņēmēju dienām 2018” Aizkrauklē, 16. un 17. martā!

Divās dienās Uzņēmēju dienu apmeklētāji un dalībnieki tiek aicināti uz pasākumiem, kas notiks Aizkraukles Profesionālās vidusskolas (Jaunceltnes ielā 21, Aizkrauklē) un Sporta centra telpās (Lāčplēša iela 21, Aizkraukle).

To mērķis ir iepazīstināt iedzīvotājus ar uzņēmēju un amatnieku ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt informācijas apmaiņu uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā.

  *   ​16. martā, Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā, notiks “Uzņēmēju dienas” Aizkrauklē 2018 – Uzņēmējs, Sadarbība, Izaugsme, kurā būs uzņēmēju veiksmes stāti, seminārs par jaunākajām IT tehnoloģijām, paneļdiskusija un  kontaktbiržas meistarklase.

  *   ​Otrajā dienā, 17. martā, Aizkraukles Sporta centrā, no pulksten 8.00 līdz 14.00 notiks  “Izstāde – gadatirgus 2018″, kurā aicināti piedalīties uzņēmēji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri, skolēnu mācību uzņēmumi un pašvaldības no visas Latvijas un projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā” partneri. Dienas gaitā dalībnieki aicināti prezentēt savus produktus un pakalpojumus, sniegt konsultācijas, organizēt konkursus, loterijas, degustācijas un produkcijas tirdzniecību.

Izstāde – gadatirgus ir vieta, kur notiek pieredzes apmaiņa un jaunu kontaktu dibināšana. Atraktīvāko stendu īpašnieki tiek apbalvoti ar specbalvām.

 

Plašāka informācija par biznesa dienām un pieteikuma veidlapa pieejama Aizkraukles novada pašvaldības mājaslapā https://www.aizkraukle.lv

Pieteikšanās līdz 2018.gada 20.februārim nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresi dome@aizkraukle.lv

Last updated: 26.06.2024 15:10