Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Iespējas amatniekiem iegūt jaunas zināšanas tirgvedībā un savu produktu dizaina attīstīšanā

14 June 2017

Aicinām pieteikties amatniekus projektā “Nodarbinātības un uzņēmējdarbība bez robežām”. Projekta mērķis ir pilnveidot un uzlabot Latvijas-Lietuvas pierobežas biznesa vidi ar tādu aktivitāšu palīdzību, kuras stimulētu vietējos amatniekus attīstīt jaunas biznesa idejas radošās amatniecības jomā, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību. Projekts ir veidots, lai risinātu divas galvenās problēmas, ar ko saskaras amatnieki – konkurētspējīga produkta izveide un jaunu noietu tirgu atrašana.

Kopā projekta ietvaros uzņems 80 esošus un jaunus amatniekus Dobeles novadā un Zemgales reģionā (Latvijā) un Anikščai rajonā un Paņevežu apgabalā (Lietuvā) tekstila, stikla, koka, keramikas un papīra jomā.

Programmas ietvaros ir paredzēts:
– 11 dienu apmācību programma, lai veicinātu jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu, iegūtu zināšanas un prasmes savu produktu komunikācijā un pārdošanā.
– Radošās darbnīcas ar tekstila, stikla, koka, keramikas un papīra materiāliem.
– Mentoru atbalsts, mācību un pieredzes apmaiņas vizītes Latvijas un Lietuvas amatniekiem.

Pieteikšanās anketa dalībai projektā

Pasākumi tiek organizēti projekta “Nodarbinātība un uzņēmējdarbība bez robežām” ietvaros (Nr.LLI-138). Projekts tiek realizēts ar INTERREG V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam atbalstu. Projekta ieviešanas laiks no 2017. gada 1.aprīļa līdz 2019. gada 31. martam. Kopējais projekta budžets ir 336648,66 EUR. Vadošā partnera Dobeles PIUAC kopējais budžets ir 129025,06 EUR, no kuriem 109671,30 EUR – Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums.
Eiropas Savienības oficiālā tīmekļa vietne – www.europa.eu
Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas mājaslapa – www.latlit.eu

Last updated: 21.06.2024 11:26