Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

International sports games in Dagda

20 October 2019

2019 m. spalio 18 d. Latvijoje, Dagdos mieste įvyko iškilmingas naujai renovuoto Dagdos vidurinės mokyklos stadiono atidarymas.
Stadiono renovacijos darbai yra viena iš svarbių šio projekto veiklų. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo – Dagdos ir Visagino savivaldybės administracijos atstovai, projekto partneriai, projekto dalyviai, Dagdos miesto bendruomenės nariai.
Padėkos žodžiai skambėjo projekto iniciatoriams, vykdytojams ir visiems, kas prisidėjo, įgyvendinant projekto veiklas ir tikėjo šia idėja.
Po atidarymo ceremonijos prasidėjo Olimpinės žaidynės jaunuoliams. Jose dalyvavo po 30 dalyvių (14–18 m. amžiaus) iš Visagino ir Dagdos savivaldybių, iš jų 10 mažiau galimybių turintys dalyviai. Jaunieji olimpiečiai varžėsi šešiose sporto disciplinose. Visi jaunuoliai dėvėjo tam tikros spalvos marškinėlius su projekto logotipu. Reikia paminėti, kad komandos buvo mišrios, t.y. jaunuoliai buvo padalinti į komandas pagal marškinėlių spalvas. Susumavus jaunuolių komandų pelnytus taškus įvairiose rungtyse, išaiškėjo nugalėtojai. Visi žaidynių dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir atminimo dovanelėmis. Žaidynių dalyvių saugumą užtikrino 20 darbuotojų: sporto treneriai, mokytojai, savanoriai, gydytojai ir kt.
Visi žaidynių dalyviai ir organizatoriai buvo pakviesti nusifotografuoti. Kviečiame pamatyti akimirkas iš olimpinių žaidynių.
Įgyvendinus tokį svarbų projekto etapą, galima teigti, kad tai pelningos investicijos į vaikų ir jaunuolių ateitį. Mes tikime, kad sunkus darbas atveda prie gerų rezultatų.
Sekite informaciją tinklapyje www.vkn.lt bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Healthylife“ .
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt.
Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.
Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.

Last updated: 29.05.2024 10:45