Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

“Made with our hands” second summer camp

24 August 2017

2017 m.  rugpjūčio 14 -23 dienomis „Verdenės“ gimnazijos bendrojo ugdymo klasių mokiniai, mokytojai ir mokytojų padėjėjai dalyvavo antroje vasaros stovykloje „Kuriame savo rankomis“, kuri vyko Latvijos Respublikoje, Aleksandravoje. Stovykla buvo organizuota įgyvendinant Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Poilsio ir ugdymo aplinkos kūrimas specialiųjų poreikių vaikams Lietuvoje ir Latvijoje, siekiant gerinti gyvenimo kokybę/ ADD ME“. Stovyklą organizavo projekto partneriai – Latvijos Respublikos Dagdos savivaldybės Aleksandravos internatinė mokykla.

Stovykloje  „Verdenės“ gimnazijos mokiniai puikiai praleido laiką. Tuo pasirūpino mūsų partneriai, Aleksandravos internatinės mokyklos pedagogai, parengę labai įdomią ir įvairią bei kruopščiai apgalvotą stovyklos programą, skirtą meniniam, pažintiniam bei kūrybiniam vaikų ugdymui. Stovyklautojai gamino įvairius rankdarbius, sportavo, lankėsi ką tik  atidarytame Dagdos baseine, kepė blynus, pyragus, dalyvavo pažintinėse išvykose ir ekskursijose po Latgalos kraštą, leidosi į žygį su nakvyne. Stovykloje  buvo organizuotas ir visuomenei naudingas darbas, kuris vaikams labai patiko: jie skynė pomidorus, rovė svogūnus ir paruošė juos džiovinimui,  mokėsi persodinti gėles.Vakare, prieš stovyklos uždarymą, buvo organizuotas daug audringų emocijų sukėlęs ,,Talentų šou“. Taigi minėtų veiklų metu vaikai  susibičiuliavo ir tapo viena darnia ir šaunia komanda.

Be abejo, ši stovykla buvo rimtas iššūkis mūsų mokiniams, nes daugumai  jų –  tai pirmas toks ilgas išsiskyrimas su tėvais. Nuslūgus pirmų dienų jauduliui, buvo smagu stebėti, kaip vaikai įgyja vis daugiau pasitikėjimo, tobulėja jų socialiniai įgūdžiai, vaikai darosi savarankiškesni, drąsesni, greičiau įsitraukia į bendrą veiklą ir susiranda naujų draugų. Tuo ypač džiaugėsi stovykloje dalyvavę mokytojai, kurie taip pat turėjo puikią galimybę susipažinti su kolegomis, aptarti tolesnius bendradarbiavimo planus bei pasidalinti patirtimi.

Į namus stovyklų dalyviai grįžo ne tik su dovanomis bei pačių pasigamintais darbeliais, bet ir sušildyti nuoširdaus stovyklos organizatorių dėmesio bei puoselėdami svajonę susitikti dar kartą…

Press relizą latvių kalbą galima rasti čia :https://www.aleksandrovasskola.lv/interreg.html

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio  turinį atsako Visagino „Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Last updated: 21.06.2024 11:26