Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Pieredzes apmaiņas seminārs projekta partneriem Jelgavas pilsētas bibliotēkā

17 August 2018

2018. gada 21. augustā Jelgavas pilsētas bibliotēka uzņems Interreg V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam projekta LLI-110 „Inovatīvu risinājumu attīstība bibliotēkās dažādu paaudžu apmeklētājiem pierobežas reģionā” („Development of innovative library solutions for different generation in the border region”)  kolēģus no Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas un Šauļu pilsētas publiskās bibliotēkas. Projekts paredz katram partnerim organizēt pārrobežu pieredzes apmaiņas darbnīcas, kurās  tiek demonstrēti projekta laika jaunievedumi: pakalpojumi, jaunas tehnoloģijas un ierīces, kuri jau ir pieejami, vai tuvākajā laikā būs izmantojami Liepājas, Jelgavas un Šauļu bibliotēkās.

Jelgavas pilsētas bibliotēka pieredzes apmaiņas seminārā stāstīs par interesantākajām un radošākajām idejām, kā veicināt bibliotēkas atpazīstamību un piesaistīt jaunus apmeklētājus, kā arī rādīs bibliotēkas jaunieguvumu – LEGO Mindstorms EV3 robotu.

Septembrī pārrobežu pieredzes apmaiņas seminārs notiks Lietuvā, kur Jelgavas un Liepājas projekta grupai būs iespēja iepazīties ar Šauļu pilsētas publiskās bibliotēkas Valodu pašmācības klasi. Projekta trešajā periodā (01.05.2018. – 31.10.2018.) paredzētas daudzveidīgas aktivitātes –  pasākums “Library goes out in the city”, Jelgavas, Liepājas un Šauļu ģimenes spēlēs interaktīvo dabaszinību spēli un cīnīsies par zinošākās ģimenes titulu un citi notikumi.

Par šīs ziņas saturu pilnībā atbild Jelgavas pilsētas bibliotēka, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

 

Informāciju sagatavoja

Klinta Kalnēja

Jelgavas pilsētas bibliotēka

e-pasts: klinta.kalneja@biblioteka.jelgava.lv

Last updated: 21.06.2024 11:26