Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Project SEE ME kick-off meeting

30 May 2020

2020 m. gegužės 26 d. įvyko pirmasis projekto darbo grupės posėdis per ZOOM platformą. Deja, COVID-2019 pandemija pakoregavo partnerių planus ir buvo nuspręsta atidėti gyvus susitikimus iki karantino atšaukimo abejose šalyse. Primename, kad projektas skirtas gerinti socialinės švietimo infrastruktūros prieinamumą ir efektyvumą, siekiant veiksmingai įgyvendinti naujas ir patobulintas socialinės integracijos priemones pasienio Latgalos ir Utenos regionuose.

Nuotoliniame posėdyje dalyvavo Visagino „Verdenės“ gimnazijoje projekto darbo grupės atstovai, Molėtų r. Kijėlių specialiojo ugdymo centro projekto įgyvendinimo komanda bei Dagdos savivaldybės projekto darbo grupės atstovai.

Susitikimo pradžioje partneriai pasidžiaugė, kad projekto idėjos buvo palankiai įvertintos ir projektas gavo finansavimą, nepaisant labai didelės konkurencijos.

Posėdžio metu buvo aptartos projekto veiklos, planuojami projekto rezultatai bei veiklų tvarkaraštis, įvertinti finansiniai įsipareigojimai, sutarta dėl bendrų veiklų. Visi partneriai sutiko, kad dėl pandemijos šiais metais labai rizikinga organizuoti vaikų stovyklas, todėl buvo nuspręsta perkelti šių veiklų įgyvendinimą rudeniui. Projekto komanda tikisi, kad pirmą stovyklą bus galima organizuoti rudens atostogų metu.

Artimiausiu metu Visagino „Verdenės“ gimnazija pradės vykdyti infrastruktūrinius projekto darbus – tai klasių atnaujinimas ir pritaikymas būsimoms veikloms bei lauko klasių įrengimas.

Kitas partnerių darbinis susitikimas planuojamas rugpjūčio mėnesį, jei koronovirusas vėl nepakoreguos planų.

 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Iriną Morozovą, morozova.projektai@gmail.com

Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu  ir www.europa.eu.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino „Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.

Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.

Last updated: 15.04.2024 12:38