Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Projekta “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” partneri tiekas Liepājā

12 August 2019

7.augustā Liepājā tikās projekta Interreg Latvija-Lietuva “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” partneri – Jelgavas pilsētas bibliotēka, Liepājas Centrālā Zinātniskā bibliotēka un Šauļu pilsētas pašvaldības publiskā bibliotēka, lai projekta darba grupas un vadības komitejas sanāksmē atskatītos uz padarīto.

7.augustā vēju pilsētā Liepājā satikās Interreg Latvija-Lietuva projekta “Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm” partneri – Jelgavas pilsētas bibliotēka, Liepājas Centrālā Zinātniskā bibliotēka un Šauļu pilsētas pašvaldības publiskā bibliotēka, lai projekta darba grupas un vadības komitejas sanāksmē, kas tika laipni uzņemta bērnu bibliotēkā „Vecliepājas Rūķis”, atskatītos uz paveikto, novērtētu ieguvumus un kaldinātu idejas turpmākajai sadarbībai.

Lai iegūtu jaunas idejas un vērtīgu pieredzi projekta partneri apmeklēja arī Liepājas Olimpiskajā centrā mītošo omulīgo bibliotēku „Varavīksne” un fantastisko bibliotēku „Libris”, kas ir mūsu Liepājas partnera filiāles. Lai arī cik grūts bija projekta sākums, nu tas tuvojas finišam un visas trīs puses ir ieguvušas ne tikai jaunas tehnoloģijas bibliotēku modernizēšanai, bet arī smēlušās jaunas idejas un daudz mācījušās no šī procesa, un viens no otra.

Uz satikšanos 29.augustā, kad pie mums, Jelgavas pilsētas bibliotēkā, notiks projekta noslēguma konference.

Par šīs ziņas saturu pilnībā atbild Jelgavas pilsētas bibliotēka, un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Informāciju sagatavoja Jelgavas pilsētas bibliotēka

Related tags:

Last updated: 26.06.2024 15:10