Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Projekto LLI-064 pirmasis partnerių susitikimas

15 April 2018

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Latvijos viešbučių ir restoranų asociacija pradėjo vykdyti projektą Joint eco sign for Lithuania‘s and Latvia‘s restaurants and hotels in cultural objects pagal 2014-2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos programą. Projekto Nr. LLI-064.

2017m. liepos 11-13d. Vilniuje vyko pirmasis projekto partnerių susitikimas, kuriame apžvelgėme svetingumo versle egzistuojančius ekologinio ženklinimo vardus ir sistemas, jų funkcionavimą, naudą verslui. Projekto vedantysis partneris Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija supažindino partnerius su bendra informacija apie projektą, programos reikalavimus, tikslus ir vizijas. Partneriai aptarė projekto veiklas, įsipareigojimus.
Susitikime savo patirtimi dalijosi ekspertas iš Švedijos, p. Jan Peter Bergkvist, kuris turi patirties dirbant su “Nordic Swan” ekologiniu ženklu, kitais Europos ekologinio ženklinimo vardais ir sistemomis, skirtomis viešbučiams ir restoranams, kultūros paveldo objektams.

Aktyviose diskusijose, koks ekologinio ženklinimo modelis galėtų būti patrauklus paveldiniams objektams, dalyvavo projekto partneriai iš “Michaelson Boutique hotel” (Klaipėda) ir “Paliesiaus dvaras” (Ignalinos raj.)

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.
2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:
Projekto vadovė Eglė Ližaitytė info@lvra.lt, 8 686 51148

Last updated: 23.05.2024 15:28