Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Second International sports game in Dagda

15 February 2020

2020. gada 14. februārī Dagdā tika organizēta jauniešu starptautiskās sporta spēles, kurā piedalījās 30 jaunieši no Latvijas un 30 no Visaginas. Olimpiādes dalībnieki tika sadalīti komandās, kas sacentās dažādās stafetēs. Sacensību beigās visi jaunie sportisti tika apbalvoti ar medaļām un piemiņlietām.

Pasākuma mērķis un uzdevumi:

– veicināt aktīvu dzīvesveidu jauniešu vidū;
– aicināt bērnus un jauniešus izzināt veselīga dzīvesveida principus;
– noskaidrot sportiskāko 14.februāra komandu.

„Sports” ir vienkāršs vārds, tomēr iekļauj sevī milzum daudz aktivitāšu un procesu. Visā pasaulē to uzskata par pozitīvu spēku. Sportam ir liela nozīme veselības un labsajūtas uzturēšanā visos vecumos. Bērni un jaunieši no sporta iegūst divējādi – pirmkārt, sports uzlabo fizisko formu, otrkārt, tas palīdz apgūt vērtīgas sociālās prasmes un veicināt personīgo izaugsmi. Sports, fiziskas aktivitātes, spēles ataino daudzus no ikdienas izaicinājumiem. Izmantojot sporta aktivitātes, jaunieši var apgūt tiem nepieciešamās dzīves iemaņas, lai tiktu galā ar šiem izaicinājumiem. Sportojot var iemācīties uzvarēt un var iemācīties zaudēt, var iemācīties strādāt komandā, sadarboties, uzņemties vadību, disciplīnu, kas nepieciešama, lai sasniegtu tālejošus mērķus.

Sports var būt kā izglītojoša metode, kas palīdz jauniešiem būt „gataviem dzīvei”.

Informacija lietuvių kalba galima rasti čia:

http://www.vkn.lt/index.php/projektai/tarptautiniai/90-interreg-v-a-latvia-lithuania-programme-2014-2020/sveikas-gyvenimas-pirmieji-zingsniai-ties-laimingos-ateities-healthy-life-first-steps-in-creating-happy-future-healthylife/664-dagdoje-vyko-olimpin-s-aidyn-s

Plašāku informāciju par Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmu var atrast vietnēs www.latlit.eu  un www.europa.eu.

Saite uz oficiālo ES mājas lapu: www.europa.eu.

Šī informācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu.

Par šī publikācijas saturu pilnībā atbild Dagdas novada pašvaldība, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Projekta koordinatore: Ligita Nagļa, ligita.nagla@dagda.lv , 29366163

Last updated: 23.05.2024 15:28