Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Svetingumo verslo atstovams

22 May 2019

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Latvijos viešbučių ir restoranų asociacija 2018m. gegužės 3d. ir 8d. organizavo mokymus paveldiniuose pastatuose įsikūrusio svetingumo verslo atstovams.

“Darnumas – tai turizmo ateitis. Vis daugiau keliautojų tikslingai ieško ne tik naujų keliavimo vietų, unikalių potyrių, bet renkasi ir žaliąsias, aplinkai draugiškas apgyvendinimo įstaigas, kuriuose tiekiami vietiniai patiekalai iš vietos produktų, tausojama aplinka: atsisakoma plastikinių pakuočių, taupomas vanduo, elektra, rūšiuojamos atliekos, parduodami vietos amatininkų suvenyrai ir dirbiniai“– susirinkusius skatino LR Ūkio ministerijos turizmo politikos skyriaus vedėjas Renaldas Čiužas.

Kaip darnaus turizmo principus įgyvendinti praktiškai, dalyviams pasakojo projekto ekspertas Jan Peter Bergvist.

Dalyviai buvo išsamiai supažindinti su sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema, kuri bus išbandyta Lietuvoje ir Latvijoje 2018 metų vasarą.

Iki rugsėjo projekto partneriai planuoja įvertinti 20 paveldinių svetingumo objektų, kuriems bus suteiktas projekto eko ženklas ir sertifikatas.

Projektą „Joint eco sign for Lithuania‘s and Latvia‘s restaurants and hotels in cultural objects“ pagal 2014-2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos programą vykdo Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija ir Latvijos viešbučių ir restoranų asociacija.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga. Projekto biudžetas 51 617, 51 Eur.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Eglė Ližaitytė  info@lvra.lt, 8 686 51148

Informacija apie programą: www.latlit.eu

Last updated: 27.05.2024 14:35