Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Uzsāktas Latvijas un Lietuvas rehabilitācijas speciālistu apmācības

27 July 2019

No 1. līdz 2. martam Lietuvā, Kurtuvenai, norisinājies ievadseminārs rehabilitācijas speciālistu apmācībām, kur Liepājas Universitāte sadarbībā ar Šauļu Universitāti V-A INTERREG Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektā realizē profesionālās tālākizglītības programmu “Kopīga un starpdisciplināra mūžizglītības programma profesionāļiem darbā ar neiroloģiskas izcelsmes sensomotoriem traucējumiem (Interprof).

 

Profesionālās tālākizglītības programmas mērķis ir pilnveidot rehabilitācijas speciālistu profesionālās kompetences, strādājot ar neiroloģiskas izcelsmes sensomotoriem traucējumiem.

Ievadseminārā pulcējās rehabilitācijas speciālisti no Kurzemes un Šauļu reģiona, kuri tika iepazīstināti ar projekta turpmāko norisi un guva ieskatu par dažāda veida rehabilitāciju fizioterapijā, mūzikas terapijā, Montesori terapijā, logopēdijā, ergoterapijā, kanisterapijā, delfīnu terapijā, it sevišķi gūstot ieskatu reitterapijā (zirgu terapija).

Liepājas Universitāte informē, ka no marta līdz šī gada septembrim vienreiz mēnesī abās augstskolās notiks apmācību semināri, kurus vadīs pieredzējuši un profesionāli atzīti rehabilitācijas jomu speciālisti, lektori no Liepājas un Šauļu universitātēm, taču jau oktobrī apmācības noslēgsies ar noslēguma konferenci Liepājas Universitātē.

Pasākumus organizē Liepājas Universitāte un Šauļu Universitāte ar Interreg V-A Latvija-Lietuva pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam finansiālu atbalstu.

More information: https://www.liepajniekiem.lv/papildinformacija/uzsaktas-latvijas-un-lietuvas-rehabilitacijas-specialistu-apmacibas-231573

Last updated: 26.06.2024 15:10