Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

Vaikų vasaros stovykla „Gamta aplink mus“ Latvijoje

21 July 2018

Pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projekto „Vandens resursų panaudojimas ekoturizmo plėtrai Latvijoje ir Lietuvoje“ „Keliauk ekologiškai“ (ang. “LEARN ECO TRAVEL”), Nr. LLI-349 numatytas veiklas, 2018 m. liepos 15 – 21 d. vyko vaikų vasaros stovykla „Gamta aplink mus“ Aglonoje, Latvijoje.

Pagal intensyvią darbotvarkę keturi 12-14 metų moksleiviai praleido savaitę stovykloje gamtos apsuptyje, patyrė nuotykius ir išgyvenimo gamtoje pamokas Latgalės regione.

Jaunuoliai užsiiėmė kūrybinėmis, sportinėmis bei pažintinėmis veiklomis, kūrybiškai mokėsi apie gamtos pasaulį. Be to, gerino savo įgūdžius dirbant komandoje vieni su kitais, tobulino socialinės integracijos įgūdžius, kūrė kiekvienas savo „Stovyklos dienoraštį“.

Iš viso stovykloje dalyvavo 28 vaikai iš Latvijos ir Lietuvos. Vaikai buvo atrinkti „Draugiška aplinkai kelionė“ (ang. “Environmental friendly travel”) kūrybinio konkurso metu.

Stovyklos metu vyko 3 ekskursijos Latgalės regione, kūrybinės dirbtuvės vyko Aglonos vidurinėje mokykloje ir netoli esančiame paplūdimyje. Žygiai vyko netoli Aglonos miesto. Išoriniai edukaciniai užsiėmimai buvo vedami Priežmalėje, Škeltovoje, prie Čertokos ir Ciršis ežerų.

Stovykla baigėsi. Įspūdžiai po stovyklos: „Stovykla buvo puiki – intensyvi darbotvarkė, puikus organizavimas, įdomios veiklos ir ekskursijos, pažintinės veiklos. Vaikai labai laimingi ir klausia, ar kitais metais tokia bus ir ką daryti, kad ten patektų. Labai Jums ačiū už šią galimybę!“

Pagal šį projektą dar viena vaikų stovykla vyks 2019 m. vasarą Gražutės regioniniame parke.

Finansavimo šaltinis: Europos regioninės plėtros fondas

Finansavimo dydis: 525 464,95 €

Šis pranešimas parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio pranešimo turinį atsako Anykščių rajono savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Last updated: 23.04.2024 12:44