Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

VERSLO KONSULTACIJOMS BUS SUDAROMOS DAR GERESNĖS SĄLYGOS

28 September 2017

VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras” (PVKC) jau antrąjį dešimtmetį konsultuoja ir teikia paslaugas Panevėžio miesto bei regionų verslininkams. Aktualūs klausimai ir temos lieka tos pačios metai iš metų: steigimas, finansavimas, mokesčiai, rinkos tyrimai, marketingo strategijos, plėtros galimybės, eksportas ir daugelis kitų. Kaip bebūtų, verslo aplinka sparčiai keičiasi ir tai pareikalauja ne tik aukštesnės konsultantų kvalifikacijos, tačiau ir lankstumo, greitesnės orientacijos bei atidumo kliento poreikiams.

Siekdama išlikti rinkos lydere savo apskrityje, PVKC žengia žingsnį kokybiškesnių ir lengviau prieinamų konsultacijų teikimo link. 2017 m. balandžio 1 d. įstaiga pradėjo įgyvendinti naują projektą “Verslo paramos kūrimas ir prieinamumo gerinimas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje/ Parama verslui” Nr. LLI-131, finansuojamą pagal Interreg V-A Latvija-Lietuva programą 2014-2020. Projekte dalyvauja 7 partneriai iš Lietuvos ir Latvijos. Visas projekto biudžetas – 729 604,12 Eur. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 620 163,47 Eur.  Ateinančius 24 mėn. PVKC dalyvaus įvairiose veiklose, kurių metu su partneriais iš Lietuvos ir Latvijos dalinsis patirtimi, kels kvalifikaciją praktiniuose mokymuose, sieks sukurti bendrą tvarų mentorystės tinklą.

Įgyvendinami projekto veiklas projekto partneriai ne tik kels konsultantų kvalifikaciją, gerins gebėjimus, bet ir atnaujins savo materialines bazes. Verslo centrai planuoja atnaujinti biuro techniką, baldus, įrengimus, dar šiais metais PVKC kvies konsultuotis į atsinaujinusias patalpas – jau dvi dešimtis metų tarnavusius baldus konsultantų darbo vietose, pakeis nauji, modernesni. Siekiant praplėsti verslo paramos paslaugų prieinamumą abipus sienos,  Aizkriauklėje ir Rokiškyje bus įsteigti 2 nauji verslo paramos centrai: Aizkriauklės verslo paramos centras ir Rokiškio bibliotekos verslo ir NVO klasteris “Versli biblioteka”.

Projekto metu siekiama ištirti verslo paramos paslaugų pasiūlą, aktyvumą ir trūkumą Lietuvoje ir Latvijoje, šiam tikslui bus atliekamas tyrimas, organizuojami praktiniai seminarai – diskusijos. Siekiant pagerinti šių paslaugų teikimo kokybę ir prieinamumą bus kuriama bendra internetinė platforma, kurioje pradedantieji verslininkai galės rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, reikiamą informaciją, bus pasiekiamos partnerių internetinės svetainės.

Ne mažiau svarbi veikla, už kurią atsakinga PVKC – naujos verslumo mokymų programos parengimas. Su profesionalių ekspertų pagalba, diskusijų metu, bus vystoma nauja mokymų programa, tinkama ne tik įprastiems verslumo seminarams, bet ir mokymuisi nuotoliniu būdu elektroninėje erdvėje. Vėliau į organizuojamus verslumo mokymus sudalyvauti bus kviečiami pradedantieji verslininkai. Projekto partneriai taip pat organizuos praktinius seminarus eksporto skatinimo temomis, diskusijas, bei kitus renginius jauniems verslininkams.

Projektas finansuojamas pagal Interreg V-A Latvija-Lietuva programą 2014-2020. Ši Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi, padėti jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti bendradarbiaujančių šalių vietovėse bei sukurti ilgalaikę perspektyvą sėkmingai bendradarbiauti su įvairių užsienio šalių partneriais.

Daugiau informacijos apie projektą suteiks projekto koordinatorė Vaida Nakrošienė (mob. tel. 861814252, el. p. vaida@pvkc.lt), platesnės informacijos apie projektą ir programą ieškokite: www.pvkc.lt; www.latlit.eu; www.europa.eu; #LATLIT.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako VšĮ “Panevėžio verslo konsultacinis centras”. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

 

Link to article

Last updated: 26.06.2024 15:10