Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

INTERREG LATVIJA – LIETUVA AICINA UZ ATKLĀŠANAS PASĀKUMU

07 May 2016

Interreg Latvija – Lietuva programma uzsāk aktīvu darbu un aicina uz programmas atklāšanas pasākumu 11. maijā Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars.” Atklāšanas  datums ir izvēlēts Eiropas Savienības dienas pasākumu nedēļā, lai uzsvērtu Eiropas reģionālās sadarbības nozīmību.

Pasākumu atklās Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Pasākums dos iespēju potenciālajiem projektu īstenotājiem atkal satikties ar agrākajiem partneriem no iepriekšējiem projektiem vai veidot jaunas partnerības, lai kopīgi risinātu jautājumus, kuriem ir pārrobežu ietekme.

Mēs jūs iepazīstināsim ar Interreg Latvija – Lietuva programmas 2014. – 2020.gadam jaunumiem, kā arī sniegsim informāciju par pirmo projektu konkursu. Mēs runāsim par mūsu programmas atbalstītajām četrām sadarbības jomām – vidi, nodarbinātību un darbaspēka mobilitāti, sociālo iekļaušanu un sabiedriskajiem pakalpojumiem. Dosim iespēju meklēt partnerus un satikt organizācijas ar līdzīgām interesēm. Iedrošinājumam un iedvesmai mēs apmeklēsim projektu “Jauniešu māja,” kuru finansēja Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2007. – 2013. gadam.

Liepāju mēdz dēvēt par Latvijas mūzikas galvaspilsētu, tāpēc pasākuma laikā mēs noteikti baudīsim arī mūziku.

Liepāja atrodas starp Baltijas jūru un Liepājas ezeru. Tā ir pilsēta ar balto smilšu pludmalēm, kurās dažkārt Baltijas jūra izskalo pa kādam dzintaram. Kopš 2015. gada novembra pilsētai ir pašai savs dzintars – “Lielais dzintars” – jauna koncertzāle, kura, pateicoties savam iedvesmojošajam un izaicinošajam dizainam, ir nominēta apbalvojumiem starptautiskos arhitektūras konkursos. Pasākuma laikā Jums būs iespēja redzēt šo ievērības cienīgo jauno ēku. Eksperti uzskata, ka šī ēka iedvesmo izcilībai un mēs patiesi ceram, ka tas būs attiecināms arī uz mūsu pasākuma dalībniekiem.

Reģistrācija slēgta. Aicinām reģistrēties informatīviem semināriem!

Pasākuma darba kārtību varat apskatīt šeit.

Informāciju sagatavoja:
Margarita Apine
Tālrunis: +371 66016736
E-pasts: Margarita.Apine@varam.gov.lv
www.latlit.eu

Last updated: 26.06.2024 15:10