Please update your browser

You are using old browser version, which is not technically supported. That way some functions maybe are not available or aren't working right. Using information bellow please update or use another browser.

Free browsers - all browsers provide the same base functions and are easy to use. Choose which browser do you want to download:

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

  About the programme
 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

 • Bringing neighbours closer

  Bringing neighbours closer

  Welcome to the Interreg V-A Latvia–Lithuania Programme 2014–2020!

PRIMOJO PROGRAMOS KVIETIMO REZULTATAI: FINANSAVIMAS SKIRTAS 41 PROJEKTUI

26 January 2017

Sausio 23–24 dienomis vykusiame Latvijos–Lietuvos Interreg V-A 2014–2020 programos priežiūros komiteto posėdyje buvo patvirtintas sprendimas skirti 20,862 mln. Eur programos finansavimą 41 projekto įgyvendinimui. Iš viso pirmojo programos kvietimo metu buvo pateiktos 158 paraiškos.

Dvidešimčiai projektų buvo skirtas 6,34 mln. finansavimas pagal pirmąjį programos prioritetą – tvari ir švari aplinka. Iš šių projektų net aštuoni (Heritage Gardens, Travel Smart, UniGreen, PPMIH, Balts’ Road, AGRI-HERITAGE, JESLL, AttractiveFORyou), sieks išsaugoti ir pritaikyti turizmo reikmėms gamtinį ir kultūros paveldą (specifinis tikslas 1.1). Šių projektų bendra suma – 3,83 mln. Eur. 2,51 mln. Eur finansavimas pagal specifinį tikslą 1.2 buvo skirtas dar keturiems projektams. Du iš šių jų (ECOFLOW ir CATCH POLLUTION) skirti bendram vandens išteklių valdymui, o kituose dvejuose (ATOM ir DERMR) Latvijos ir Lietuvos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bendradarbiaus valdant gamtinių nelaimių sukeltas ekstremalias situacijas.

Antrasis programos prioritetas remia darbuotojų judrumą. Pagal šį prioritetą 7,95 mln. Eur finansavimas skirtas 13 projektų. Šešiuose projektuose Latvijos ir Lietuvos mokymo įstaigos ir savivaldybės parengs mokymo programas ir organizuos mokymus, kuriuose įvairių specialybių atstovai galės įgyti naujų darbo įgūdžių ir žinių, ar patobulinti jau turimus. Tai – LitLatHV, LatLitNaviPort, GISEDU, Mobility, SalesLabs, CONUS. Kituose projektuose verslo rėmimo organizacijos bei mokymo įstaigos skatins naujų verslų ir naujų darbo vietų kūrimą. Šie atrinkti septyni projektai tai – BONUS LT-LV, BUSINESS SUPPORT, BEE, BEE Lab, Business Bag, CREAzone 2.0., ReforB.

2,51 mln. yra skirti septyniems projektams socialinės įtraukties didinimui (trečiasis programos prioritetas). O konkrečiai – keturi iš jų (ADD ME, I See, POZCOPING, Joint smart social services) didins socialinių paslaugų prieinamumą ir gerins jų kokybę, o trys (BVENTA, FV, Regenerate) sieks gerinti gyvenimo kokybę nepriteklių pasitiriančiose bendruomenėse.

Pagal ketvirtąjį programos prioritetą – geresnė gyvenimo kokybė stiprinant viešųjų paslaugų ir administravimo efektyvumą – 4,06 mln. Eur finansavimas skirtas devyniems projektams, kurie stiprins įvairių Latvijos ir Lietuvos pasienio teritorijoje esančių institucijų gebėjimus ir pajėgumus bei bendradarbiavimą tarp šių įstaigų.

Patvirtintų paraiškų sąrašą galite rasti paspaudę šią nuorodą čia.

Informuojame, kad antrąjį programos kvietimą planuojama paskelbti 2017 m. kovo 27 d., o paraiškas planuojama priimti iki 2017 m. gegužės 31 d.

Paskelbtas 1-asis kvietimas teikti projektų paraiškas!

Last updated: 30.05.2024 09:14